X
تبلیغات
زولا
تریش پاره ای بلند و کم عرض است که از پارچه، پوست یا امثال آنها جدا کنند
یکشنبه 16 خرداد‌ماه سال 1389

 

بهمن ۱۳۸۶ 

 

متن کامل نطق ناتمام آیت الله توسلی در مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ایست قلبی و جان سپردن: 

 

جای تاسف است که در چنین ایامی به بیت رفیع حضرت امام (ره) آن طور اهانت ها و تهمت ها و دروغ پردازی هایی شد که حتی رادیوهای بیگانه هم کلمات این سایت را نقل کرده‌اند، همانطور که حضرت عالی ( هاشمی)فرمودید ما نمی دانیم که چه کسی هست اما متوجه می شویم که یک دستی در کار است که بیت امام (ره) و شخصیت های مبارز اسلام را که به انقلاب دلبستگی داشتند ،آنها را از صحنه خارج کنند.   

آقای حاج حسن آقا خمینی دو تا مطلب ذکر کرد که حالا از منشا آن هم من یک خوابی که ایشان دیده بودند را بگویم. حدود دو ماه قبل، بعضی از بزرگان اطلاع دارند، ایشان گفتند که من خواب دیدم امام (ره) به من فرمودند که : " حسن من را دارند از این خانه بیرون می کنند." گفتم: آقا چه کسی شما را از این خانه بیرون می کند؟ باز خواب دیدم دوباره که امام (ره) فرمودند: "حسن من را دارند از این خانه بیرون می کنند" تا سه مرتبه من این خواب را دیدم .   

البته من نمی گویم که خواب حجت است اما گاهی خواب هایی است که انسان از آنها چیزهایی را متوجه می شود. من در کلمات حضرت امام (ره) مطالعه می کردم و دیدم که این پیش بینی را خود امام (ره) کرده است در تاریخ 23 ابان 61 : «این جانب هیچ گاه میل نداشتم و ندارم که درباره نزدیکان خود سخنی بگویم یا دفاع کنم. لیکن علاوه بر آنکه در پیشگاه مقدس حق (جل وعلی ) مقصر و مجرم هستم و از درگاه متعال است امید عفو و بخشش دارم و تمام سرمایه ام اعتراف به تقصیر و عذر از آن است و نزد مسلمانان و ملت عزیز نیز اعتراف به قصور ، تقصیر و از آنان امید عفو و طلب آمرزش دارم؛ اما درپیش گروه هایی و اشخاصی گناهانی نابخشودنی دارم( از نظر این گروهها) و احتمال قوی می دهم که پس از من برای انتقام جویی از من به بعضی از نزدیکان و دوستانم تهمت ها که من آن ها را ناروا می دانم ، بزنند و به آتشی که باید مرا بسوزانند آنان را بسوزانند و احیانا به صورت دفاع از من انتقام مرا از آنها بگیرند.»  

این نامه ای است مفصل از امام (ره).  

هاشمی : این نامه کجا است؟ آیا این نامه چاپ شده ؟

توسلی:بله، عین این نامه هست. البته این نامه مفصل است و من قسمتی از آن را خواندم.

هاشمی:این در صحیفه نور و این ها هم است؟

توسلی:در صحیفه امام(ره) هست، این نامه در وعده دیدار امام (ره) هست. 

.